14.04.2014 r. – POKONKURSOWA WYSTAWA „San i Twierdza Przemyśl – jakiej nie znamy”

W dniu 14 kwietnia 2014 r. o godz. 11.00 odbyło się kolejne otwarcie wystawy pokonkursowej w ramach Projektu „San i Twierdza Przemyśl – jakiej nie znamy”, finansowanego z funduszy szwajcarskich, a realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu.
Tym razem wystawę zorganizowano, dzięki uprzejmości Pani Kierownik GOKSiT oraz przy wsparciu Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy.
W trakcie inauguracji wystawy Dyrektor Gimnazjum – Monika Bodnar podkreśliła, jak ważne w realizacji Projektu miała doskonałą współpraca Dyrekcji Gimnazjum z Zarządem Towarzystwa, natomiast Prezes Towarzystwa – Bogusława Pieczyńska i Kierownik Projektu – Agnieszka Rzepka omówiły przebieg i elementy trwałości Projektu oraz wręczyły dyplomy uczniom Publicznego Gimnazjum 
w Birczy, a także podziękowały za zaangażowanie uczniów w projekt, wspaniałą współpracę i możliwość zorganizowania tej podsumowującej wystawy.
Obecni na wystawie goście, a szczególnie członkowie Rady Rodziców podkreślali wysoki poziom zaprezentowanych na wystawie zdjęć oraz oryginalność spojrzenia młodzieży gimnazjalnej na Twierdzę Przemyśl i rzekę San.
Impreza zakończyła się wspólną degustacją ogromnego tortu z tytułem Projektu, logiem Towarzystwa i funduszy szwajcarskich.
Kolejna wystawa odbędzie się w dniu 29 kwietnia godz. 11.00 
w Publicznym Gimnazjum w Krzywczy.

Bogusława Pieczyńska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.